Награди на учениците за

2014/2015 учебна година

 

 

 

 

 Кирил Балтаджиев, Костадин Койков, Николай Мегданов и Светослав Вълчев                /XI клас/ -

II място в

областния кръг на Националната викторина Образование на бъдещето

 

 

 

 

 

 

 Карамфил Костянев /X клас/ -

Поощрителна награда в Девети национален конкурс Морето, морето, морето ..., направление Компютърна рисунка.

 

 

 

 

 

 

 

 

Благовест Пулев  /X клас/ -

I място в категория "Презентация" в XXII Национален  конкурс, организиран от Национален клуб "Родолюбие" - "Любовта към отечеството превъзхожда всички световни добрини".

 

 

 

 

 

 

 

 

 Фатме Фета /X клас/ -

III място в категория "Реферат" в XXII Национален  конкурс, организиран от Национален клуб "Родолюбие" - "Любовта към отечеството превъзхожда всички световни добрини".

 

 

 

 

 

 

 

 

Саня Севдева  /VII клас/ -

III място в категория "Презентация" в XXII Национален  конкурс, организиран от Национален клуб "Родолюбие" - "Любовта към отечеството превъзхожда всички световни добрини".
 

 

 

 

 

 

 

 

 

Елена Папалюгова  /X клас/ -

38 място от 725 участници в международна дистанционна олимпиада по английски език, организирана от Център за допълнително образование "Снейл", град Омск, РФ.  

 

 

 

 

 

 

 

 

Илина Зайкова  /XI клас/ -

III място на регионално състезание по информационни технологии "Джон Атанасов - по стъпките на откривателя" - Благоевград, II място на 5 регионално състезание по ИТ в гр. Гоце Делчев, I място на националното състезание "Магията на светлината "

-      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Стефка Москова  /XI клас/ -

III място на регионално състезание по информационни технологии "Джон Атанасов - по стъпките на откривателя" - Благоевград, I място на националното състезание "Магията на светлината ", I място на национално състезание по ИТ "Аз мога - тук и сега"

-         

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Севелина Топчиева  /XI клас/ -

II място на  състезание по информационни технологии "Творчество, Технологии, Предприемачество" - Благоевград.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Награди за 2013/2014 г

 

Награди за 2012/2013 г

 

Награди за 2011/2012 г

 

Награди за 2010/2011г

 

Награди за 2009/2010г

 

Награди за 2008/2009г.