Награди на учениците за

2012/2013 учебна година.

 

 

 

Георги Карапетров /XIIа клас/

- награден с почетния знак на ПМГ "Яне Сандански" за изключителни успехи в различни области на научното познание и издигане авторитета на училището.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Мариела Богданова /XIIа клас/

- наградена с почетния знак на ПМГ "Яне Сандански" за изключителни успехи в различни области на научното познание и издигане авторитета на училището;

- удостоена с награда за изяви в областта на хуманитарните науки.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Цветелина Сарандева /IXд клас/

- наградена с почетния знак на ПМГ "Яне Сандански" за изключителни успехи в различни области на научното познание и издигане авторитета на училището.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Борис Ангушев /VI клас/

- награден с почетна значка на ПМГ "Яне Сандански" за изключителни успехи в областта на чуждите езици;

- I-во място на Националното състезание по английски език на училищата членове на асоциацията Кеймбридж" - ниво A1.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Мартин Узунов /Xа клас/

- II-ро място на Националното състезание по английски език на училищата членове на асоциацията Кеймбридж" - ниво В1.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Крум Динев /Xв клас/

- II-ро място на ІV Национален конкурс за рецитатори на руски език.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Яна Балтаджиева /V клас/

- победител и едногодишна стипендия на ученическия конкурс, преминал под знака на Европейска година на гражданите 2013, за изработка на рисунка и колаж на тема - Аз съм европейски гражданин.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Фатие Мазълова /XIIд клас/

 - наградена с почетния знак на ПМГ "Яне Сандански" за изключителни успехи в различни области на научното познание и издигане авторитета на училището;

- победител и посещение в Европейския парламент в Брюксел в ученически конкурс, за изработване на мултимедийна презентация на тема - Европейска година на гражданите - 2013 моят личен принос.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Екатерина Горанова /XIIa клас/

- наградена с почетния знак на ПМГ "Яне Сандански" за изключителни успехи в различни области на научното познание и издигане авторитета на училището;

 - удостоена с наградата "Спаса Фурнаджиева" за изключителни успехи в областта на математиката и информационните технологии;

- участие и грамота на Тринадесетата ученическа конференция на Ученическия институт по математика и информатика;

- I място във възрастова група IX до ХІІI клас, с проект Микросвят /приложна програма/ на регионалното състезание по информационни технологии "Scool IT Academy".

 

 

 

 

 

 

Иван Кирев /VI клас/

- награден с почетна значка на ПМГ "Яне Сандански" за изключителни успехи в областта на математиката;

- VI място на Пролетните математически състезания;

- VI място на IV международно състезание по математика Роман Хайнацки ;

- I място на Коледното математическо състезание;

- I място и златен медал за област Благоевград на XXI математически турнир Иван Салабашев, организиран от РИО на МОМН и секциите на Съюза на математиците в България;
- I място
на ХХІ есенен математически турнир "Черноризец Храбър", посветен на Деня на народните будители и иницииран от Института по математика и информатика при БАН;

- VIII място на математическото състезание "Хитър Петър" гр. Габрово.

 

 

 

 

Йордана Спирова /VI клас/

- награденa с почетна значка на ПМГ "Яне Сандански" за изключителни успехи в областта на математиката;

- I място на Великденското математическо състезание;

- I място на "Лингвистично кенгуру" на английски език;

- XIII място на IV международно състезание по математика Роман Хайнацки ;

- II място Коледното математическо състезание;

- IV място за област Благоевград на XXI математически турнир Иван Салабашев, организиран от РИО на МОМН и секциите на Съюза на математиците в България;
- IV място
на ХХІ есенен математически турнир "Черноризец Храбър", посветен на Деня на народните будители и иницииран от Института по математика и информатика при БАН.


 

 

 

 

Ваня Самокишева /IXа клас/

- присъствие на Национална среща на Националния ученически екопарламент в гр. София.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Елена Вакареева /XIд клас/

- награденa с почетна значка на ПМГ "Яне Сандански" за изключителни успехи в областта на литературата и природните науки.

- присъствие на Национална среща на Националния ученически екопарламент в гр. София;

- втора награда със стихотворението "Бягство" на Националния конкурс "Космосът-настояще и бъдеще на човечеството".

 

 

 

 

 

 

 

Награди за 2011/2012 г

 

Награди за 2010/2011г

 

Награди за 2009/2010г

 

Награди за 2008/2009г.