Петьо Пахунчев

 

I място в Националния есенен турнир по програмиране "Джон Атанасов", гр. Шумен, 2008г.

II място в Националното състезание по ИТ "XXI -  век иновационни технологии в българското образование", гр. Монтана, 2007 г.

IV място в VII есенен турнир "Джон Атанасов", гр. Шумен, 2007г.

 отлично представяне на конфенренция на СМБ.

Заел 3-то мястов в конкурса "Млади таланти"

17 място на националната олимпиада по ИТ,  2008г.

Представил България в европейското състезание за млади учени заедно със своя съученик Александър Иванов в Копенхаген, Дания, 2008г.

 

 

Георги Койков и Гергана Мандиева от 11 а клас - Web - приложения и заели 10 място в гр. Монтана

 

 

 

 

 

 

 

Милеслава Богданова - 12 б клас - представи област Благоевград в националния ден на компетенцията "Общуване на роден език"; поощрителна награда на конкурса "Пътувания, пътешествия, миграции - историите на модерния номад".

Наградена с почетния знак на училището за постигнат абсолютен отличен успех и издигане авторитета на училището.

 

 

 

 

Марин Иванов Маринов получава юбилейна старопрестолна грамота за особени услуги и проявено родолюбие и патриотизъм за участието си в конкурса "100 години независима Българска държава".

 

 

 

 

 

 

Антония Сашова Харискова - II място за рисунка в конкурса "100 години независима Българска държава".

 

 

 

 

 

 

Величка Керезиева - 2 място в състезанието по Английски език към Кеймбридж училищата.

 

 

 

 

 

 

 

Димитрия Гавалюгова - 12 а клас - 1 място в националния конкурс "Рекламирайте на езика, който обичате"; второ място - конкурса за млади поети, обявен от Асоциацията "Млади поети от областта Прованс" във Франция; лауреат на конкурса Прованс на младия български поет-2008г.; представи област Благоевград в националния ден на компетенцията "Общуване на роден език". Наградена с почетния знак на училището за постигнат абсолютен отличен успех и издигане авторитета на училището.

 

 

 

 

Ангел Праматаров и Никола Лашов от 10 а клас класирани на 9 място на Националното състезание по WEB дизайн на тема "Непознатата България".

 

 

 

 

 

 

 

Виолета Танчева

Второ място на областен кръг на олимпиадат

по математика

Второ място на областен кръг на олимпиадата по физика

Четвърто място на Национално състезание „Иван Салабашев”, гр. Стара Загора (този успех е и вход за Висше учебно заведение в България)Класирана в първата десетка на Национален пролетен математически турнир, гр.Казанлък.

Наградена с почетния знак на училището за постигнат абсолютен отличен успех и издигане авторитета на училището.

 

 

 

Мариела Богданова

Второ място за разказ в Единадесети Национален ученически празник „За хляба наш”.